O MNIE

Unikatowe i oryginalne bransoletki Gemma powstają  z prawdziwej miłości i fascynacji kamieniami szlachetnymi. Mój blog powstał z chęci podzielenia się ta wielka pasja. Od tysięcy lat wydobywano kryształy i noszono je jako ozdoby, amulety. Fascynują od tysięcy lat ze względu na ich różnorodność. Cechuje je bogactwo barw, kształtów i rozmiarów. Powodów jest wiele. Jednym z nich jest również ich wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Przyciągają nas, interesują nas ich uzdrawiające moce.
Biżuteria jest z nami od tysięcy lat. Kiedyś chroniła przed złymi mocami, informowała o pochodzeniu i statusie jej właściciela. Dziś przede wszystkim jest symbolem kobiecości. Stanowi nieodłączny element wizerunku każdej kobiety, wyrażając jej oryginalny i indywidualny styl.


Gemma z j. łacińskiego - oznacza klejnot, kamień szlachetny.

Gemma jako kamień szlachetny już od starożytności pełniła rolę wyjątkowej ozdoby wśród elity cesarstwa rzymskiego, władców Egiptu i Starożytnej Grecji. Pełniła rolę dekoracyjną, religijną, a czasem nawet magiczną.


Bransoletki Gemma tworzone są ręcznie w całości z półszlachetnych kamieni naturalnych.
Możliwość tworzenia swojej własnej Gemmy poprzez wybor kamienia i  dobór dodatków ;)

Zamówienia i wszystkie pytania dotyczące bransoletek proszę kierowac na adres e-mail: gemma.klejnot@gmail.com lub wiadomość na FB

Gemma jest taka jak jej twórca i właściciel
...jedyna w swoim rodzaju!