wtorek, 20 stycznia 2015

STYCZEŃ - GRANAT

Kochani granat jest przepięknym kamieniem szlachetnymo kolorze czerwonego wina Kamień przypisany jest do miesiąca stycznia i noszony  tym miesiącu będzie Wam przynosił dużo szczęścia. 
Jego barwę najlepiej oceniać w świetle dziennym, jest bardzo ciężki, co tylko potwierdza, że jest wyjątkowy ;) Urzeka każdego swoim wyglądem. Ja sama uwielbiam go od samego początku kiedy tylko wzięłam go w swoje dłonie.


Znaczenie : 
  • Znany jest jako kamień chroniący od zła, często noszony jako talizman chroniący os zła. Wierzy się że granat nie tylko chroni przed złą energią ale również odsyła ją do źródła.Dlatego jeśli ktoś z Was cierpi z powodu raniących plotek czy tez rozsiewanych kłamstw przez kogoś na swój temat to noszenie granatu odbije te wszystkie negatywne wibracje energetyczne i odeśle je bezpośrednio do nadawcy.

  • Granat to również „kamień romantycznej miłości i pasji”. Budzi przypływ namiętności i energii seksualnej oraz intymności. Podarowanie biżuterii z granatem jako prezent to dowód oddania, czułości i lojalności.

  • Jest nazywany również „kamieniem sukcesu”. Wzmacnia siłę woli, logiczne myślenie i motywację wewnętrzną. Dodaje odwagi do podejmowaniu ryzyka i sprzyja osiąganiu sukcesów.  Jeśli twój biznes w wybranej profesji nie idzie tak dobrze jak byś chciał(a), trzymaj trzy lub więcej kamieni granatu na biurku, a sukces powinien zawitać niedługo.