czwartek, 26 maja 2016

UNAKIT

bransoletka unakitCześć!  Kamień jakim chciałabym się dzisiaj Wam pochwalić jest unakit. Będzie dużo zdjęć. Unakit to bardzo ciekawy minerał, wielobarwny, czyli taki jakie najbardziej lubię zaraz po tych o kolorach przeziernych. Minerał ten wydobywany jest w południowej Afryce. Kolory jakie można na nim dostrzec to głownie odcienie zieleni, pomarańczu, czerwieni z często też jasnymi smugami. Posiada ogromny wpływ na naszą sferę emocjonalną. Unakit sprzyja pokonywaniu blokad wewnętrznych. Jest bardzo pomocny w przywracaniu równowagi yin-yang, uporaniu się z żalem po utracie rzeczy, które miały w życiu dla nas szczególne znaczenie jak utrata bliskiej osoby czy też marzeń, ideałów, wytyczonych celów, potrzeb. Wzmacnia nas i pozwala szybciej zaakceptować nową rzeczywistość oraz dawną przeszłość. 
Kochani pisałam wcześniej o kamieniach, które pomagają w utracie zbędnych kilogramów, możecie przeczytać o nim tutaj, unakit natomiast jest minerałem, który ma działanie odwrotne. Jego celem leczniczym jest wspomóc nasz organizm, nasze ciało do przybrania na wadze. Tak jak niektóre z nas borykają się z nadwagą tak wiele kobiet pragnie trochę zaokrąglić swoje kształty. Nie oznacza jednak Kochani, że jak będziecie nosić unakit to od razu przytyjecie czy tego chcecie czy nie. Na szczęście to tak nie działa. Kamienie, chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i nie wierzy, mają ogromną moc i pomagają nam wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Kamienie nas nie krzywdzą, dlatego nie musimy się obawiać. Unakit jest polecany kobietom, które pragną zajść w ciążę lub tym które są już  w błogosławionym stanie. Ma bardzo dobry wpływ na cały przebieg ciąży oraz zdrowie mamy i płodu. 
Pamiętajmy aby oczyszczać kamienie po każdym założeniu. Możecie to robić wieczorem płucząc je pod bieżącą wodą. Polecany wszystkim Skorpionom.  

bransoletka unakit

biżuteria unakit

unakit
biżuteria unakit
unakit

pierścionek unakit

unakit

unakit
unakit

unakit

unakit

kamienie szlachetne

bransoletki gemma

unakit gemma

biżuteria gemma

gemma

bransoletka z unakitu

kamień unakit

jaspis

jaspis

biżuteria serce

bransoletki

unakit

serduszko z unakitu

unakit bransoletka


Blog o właściwościach i znaczeniu kamieni szlachetnych